جستجو
Menu

دکتر حسین بانک مدیرکل بیمه سلامت استان اصقهان :

همکاری بیمارستان ها عامل مهمی در موفقیت طرح نسخه نویسی الکترونیک می باشد.

24بازدید
خرداد 20, 1400

دکتر بانک موفقیت شهرستان نجف آباد در استقرار طرح ملی نسخه الکترونیک را مرهون تلاشهای کلیه دست اندرکاران دانست و گفت همکاری بیمارستان ها با بیمه سلامت و صبوری و همدلی جامعه پزشکی موجب شد به این نقطه برسیم.

به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت استان اصفهان ، دکتر بانک موفقیت شهرستان نجف آباد در استقرار طرح ملی نسخه الکترونیک را مرهون تلاشهای کلیه دست اندرکاران دانست و گفت همکاری بیمارستان ها با بیمه سلامت و صبوری و همدلی جامعه پزشکی موجب شد به این نقطه برسیم.
ایشان گفت: شهرستان نجف آباد  بعد از شهر اصفهان بیشترین تعداد مرکز درمانی طرف قرارداد را دارد که با بسیاری از استان های کوچک در کشور برابری می کند. 
در بخش خصوصی بالای ۹۲ درصد و در بخش دولتی بالای ۷۰ درصد از خدمات به صورت الکترونیک انجام می شود که این مهم  در زمان کمی که در اختیار بود به دست آمد. 
طرح نسخه الکترونیک از طریق سامانه erx از ماههای پایانی سال ۹۹ در کلبه مراکز درمانی طرف قرارداد استان شروع شد و به طور جدی با ارائه آموزش های لازم به پیش رفت.
در استان اصفهان با درایت و پشتیبانی های رئیس دانشگاه علوم پزشکی در فاز اول پروژه نسخه الکترونیک در بخش بستری در  بستر سپاس و از طریق his بیمارستان ها به طور کامل و صد درصد انجام شد. 
دکتر بانک اظهار امیدواری کرد با تسهیل در روند اجرای نرم افزار، برطرف شدن مسائل و مشکلات سامانه  و فراهم ساختن زیر ساخت سخت افزاری لازم برای مراکز درمانی شاهد تحقق کامل طرح نسخه الکترونیک باشیم.

print