جستجو
Menu

اهانت به پیامبر اکرم(ص) به بهانه آزادی بیان!

اعلام انزجار از حمایت دولت فرانسه از حرکت اهانت آمیز به پیامبر اسلام (ص)

23بازدید
آبان 12, 1399

بسم الله الرحمن الرحیم
یا حَسْرَةً عَلَی الْعِبادِ ما یَأْتِیهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلَّا کانُوا بِهِ یَسْتَهْزِؤُنَ، أَلَمْ یَرَوْا کَمْ أَهْلَکْنَا قَبْلَهُمْ مِنَ الْقُرُونِ أَنَّهُمْ إِلَیْهِمْ لَا یَرْجِعُونَ
ای دریغ بر بندگان! که هیچ پیامبری بر آنان نیامد مگر آن که او را به استهزا گرفتند.آیا ندیدند چه بسیار طوایفی را پیش از اینها هلاک کردیم که دیگر ابدا به (دیار) اینان باز نگردند؟
حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای: گناه نابخشودنی یک نشریه فرانسوی در اهانت به حضرت رسول اعظم(ص) بار دیگر عناد و کینه‌ شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام را آشکار ساخت.
با کلام الهی سخن آغاز کردیم، کلامی که حقانیتش چنان ترس برجان ابلیس و فرزندان دون صفتش انداخته که راهی جز توهین به پاک‌ترین نفس خلق شده را ندارند، توهین به پیامبری که پیام آور دین رحمت، آزادگی و کرامت انسان است.
این اقدام و البته حمایت مقامات کشور فرانسه از این حرکت توهین آمیز، موجی از تنفر و انزجار را در بین مسلمانان و همه موحدین جهان به وجود آورده است. اقدام بی شرمانه اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم توسط نشریه وقیح شارلی ابدو نه تنها دروغ بودن شعارهای نخ نما شده مجامع غربی در زمینه آزادی و احترام به عقاید را برای چندمین بار به اثبات رساند، بلکه حقیر بودن دشمن و همدستی لابی های صهیونیستی در فرانسه برای اجرای طرح به انحراف کشاندن اذهان مسلمانان از واقعیت پشت پرده جریانات غرب آسیا را رونمایی کرد.
فرانسه و همدستانش بدانند و آگاه باشند که امت مسلمان در سرتاسر گیتی با شعار الله اکبر و محمد رسول الله از هر زمان دیگری در تاریخ هوشیارتر شده اند و به یمن این بیداری اسلامی هر تحرک دشمن راهی برای گسترش بیشتر اسلام در ملل جهان و نسلهای آینده باز خواهد کرد
مدیریت و کارکنان اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان نیز ضمن محکوم کردن این حرکت‌های وقیحانه و مزورانه دشمنان دین سراسر رحمت اسلام، از تمامی دولتمردان و آزادگان جهان خواستاراست تاضمن برخورد قاطعانه با چنین توهین‌هایی نسبت به تمامی ادیان،از تکرار چنین اعمالی ممانعت بوجود آورند.
وَنُریدُ أَن نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ استُضعِفوا فِی الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثینَ.

print